Duben 2014

Drawings

29. dubna 2014 v 19:26 | Charlotte |  diary
Takžee.. čauky mňauky :3
Celý den sedím doma a přemýšlím nad tématem na článek, no bohužel mě vážně vůbec nic nenapadá. Proto jsem se rozhodla vám sem hodit pár výkresů které jsem za poslední dobu nakreslila.
Kdyby byl někdo tak strašně moc vynalézavý a napadlo ho téma na další článek který bych mohla napsat, ráda si nechám poradit :)

Pusa s piercingem smile (=piers v uzdičce) , Dylan O'Brien (Stiles Stilinski, Teen Wolf)

Clair Holt (Rebekah Mikaelson, TVD, TO, H2O) , Damon Salvatore, TVD

Werewolf :) , Daniel Sharman ( Issac Lahey, Teen Wolf)

Túžiš v budúcnosti po manželstve a deťoch? Aký by mal byť tvoj životný partner? Máš nejaké nápady pre mená svojich detí? Myslíš, že by si bol/a dobrý/á otec/matka? Kde by si chcel/a, aby tvoje deti vyrastali? Aký vzťah by si s nimi chcel/a mať? :)

25. dubna 2014 v 18:27 | Charlotte |  ask.fm
Já se chci určitě jednou vdát, pocit že někomu patříš mě přijde strašně krásnej, navíc miluju když se tak kluci/muži ke mě/ mému staršímu já co se už bude chtít vdávat, chovají 'sem divná?' , myslím že se chovají majetnicky 'existuje to slovo?' . Každopádně je tu ale jeden problém, já nesnáším svatby! Hlavně když si představím že bych měla být na místě nevěsty. Neptejte se mě proč, prostě to vidím jako jedno obrovské klišé které za tu přípravu, námahu a peníze nestojí. Věděla bych mnohem lépe jak si užít svůj svatební den, nechci tě tu nudit a vypisovat ti, jak si představuji svoji ideální svatbu, protože to mám dokonale promyšlené, nicméně kdyby to někoho zajímalo, moc ráda se podělím o svojí vizi :D

Ideální by bylo kdybych měla jednoho chlapečka.

Asi myslíš jaké by měl mít vlastnosti že ? No určitě by mě měl milovat, respektovat a podporovat v tom co dělám. Taky by mě měl umět rozesmát když mi nebude nejlíp a zkoušet se mnou nové věci.


Vzhledem k tomu, že až budu mít děti, budu už dávno žít někde ve spojených státech :D, jména dětí nebudou česká. Kluk : William, Nik, Paul. Holka : Katherine, Charlotte, Gabriella.

Definuj dobrá. Myslím že o žádné matce nemůžeš říct že je 'dobrá'. Každá někdy udělá se svým dítětem chybu, byť sebemenčí, a ať je to jakákoli blbost, myslím že žádná matka není dokonalá, možná jen v očích svého dítěte :)

V milující rodině. Ty si asi chtěla místo že, tak to mi vážně absolutně jedno. Myslím že takové to, kde by dítě mělo vyrůstat město/vesnice, rodinný dům/byt, atd. je naprostá kravina. Vždycky by se dalo najít něco co by tomu dítěti na určitém místě scházelo nebo škodilo, a potom něco co by měl navíc k dobru.

Vztah s dětmi ? Na to je docela těžký odpovědět :D Každopádně bych se postarala o to aby věděli, že je budu milovat bez ohledu na to, jací jsou.


Shakira - Empire

22. dubna 2014 v 19:11 | Charlotte |  music
Ahoj, :)
Dneska před divadelní zkouškou jsem koukala na Óčko, zaslechla jsem tam, že má Shakira další novou písničku (s klipem) a i když jsem u toho dělala milion dalších věcí a skoro vůbec nedávala pozor na text, tu písničku jsem si hned zamilovala !! Teď si ji na karaoketextech pouštím pořád dokola :D. Docela mě to překvapilo protože písnička má být něco mezi reggae a popem, a řekněme že ani jeden ze žánrů není zrovna můj šálek kávy. Ještě musím říct že ten videoklip je nádhernej, strašně jí to tam sluší jako nevěstě - Shakira ve videoklipu hraje nevěstu na útěku.


Stážisti

18. dubna 2014 v 14:49 | Charlotte |  recenze
Americký název : The Internship
Žánr : komedie
Délka : 119 min
Rok : 2013, USA
Režie : Shawn Levy
Scénář: Vince Vaughn, Jared Stern
Kamera : Jonathan Brown
Hudba : Christophe Beck
Hrají : Owen Wilson, Vince Vaughn, Dylan O'Brien, Rose Byrne, Will Ferrell, Joanna Garcia Swisher, Tobit Raphael, Aasif Mandvi, Max Minghella, Rob Riggle, Josh Gad, Jessica Szohr, Tiya Sircar, Anna Enger, Josh Brener, Troy Faruk
Trailer :
Obsah : Billy a Nick jsou, nebo lépe řečeno byli prodejci, jejichž kariéru potopil současný digitální svět. Oba jsou tedy bez práce, proto se rozhodnou udělat téměř nemožné. Pokusí se přesvědčit mladou generaci že ještě nepatří do starého železa. Pokus se jim vyplatí a oni získají prestižní stáž ve firmě Google. Problém je, že zde nejsou sami. Mezi dalšími zájemci o pracovní místa je celá tlupa univerzitních geniálních studentů. Teď je čeká drsný boj s elitou šprtů. Billy a Nick proto musí najít způsob, jak překonat generační bariéru a zapadnout do světa technologií.

Vlastní názor : Podle mě je to taková ta tuctová odpočinková komedie. Film jsem viděla 2x a musím říct že po druhé už to nebylo nic moc. Prvně to mělo tu výhodu že jste nevěděli co se kdy stane, na to myslím tak trochu sázeli, na neočekávanost, jenže to po opakovaném shléhnutí bohužel poměrně rapidně schází. Určitě je velké plus za prostředí, a vůbec nápad firmy Google. Pro mě bylo také pozitivum, že jednu z vedlejších rolí hrál můj poměrně dost oblíbený herec Dylan O'Brien, ikdyž jeho role nebyla nijak zvláště výrazná ani obsáhlá. Dylana určitě znají fanoušci Teen Wolf jako Stilese, bohužel tahle role Stuarta postrádá právě ten Stilesovský šarm a důvtip který mám na jeho hraní ráda.Líbí se ti kombinace černé a bílé ?

15. dubna 2014 v 15:12 | Charlotte |  ask.fm
Ano moc
Je to podle mě ta nejosobitější kombinace barev (myslím vzhledem k outfitu, designu, ...) i když si každý řekne že je to nuda, jen černá a bílá, podle mě je to úlpně naopak. Tyhle dvě ''nudné'' barvy totiž sednou každému, a když je má člověk na sobě, vynikne spíše on, než jeho oblečení ;) dokonale podtrhují osobu která je nosí.
Navíc je to snad ta nejelegantnější verze. Proč by taky (nejběžněji používané) barvy pánského obleku byla bílá košile a černé sako, kalhoty, kravata ...

My Wardrobe - Spring is coming

14. dubna 2014 v 18:08 | Charlotte |  my wardrobe
Musím uznat, že už jsme v polovině dubna a počasí moc jarně nevypadá, rozhodla jsem se svůj první článek naladit pozitivně na dny sluníčka, a dát vám trochu inspirace na jarní nákupy. Ikdyž kousky oblečení z článku v mé skříni už nějaký ten pátek jsou a já sama mám jarní nákupy ještě před sebou.

(my edit)

Wanna be AFFS ??

14. dubna 2014 v 17:28 | Charlotte |  diary
Stačí když to do komentářů vyplníš a já ti na blog odepíšu jestli tě beru nebo ne
  • přezdívka
  • blog
  • proč chceš spřátelit